Телефон: (032) 297-15-14
Факс: (032) 276-75-92

Інтерактивне телебачення Sweet.tv

Інтерактивне ТБ TrinityTV

Послуга інтерактивного телебачення Sweet.tv - це телевізійні телеканали, кінозали, фільми та серіали для всієї родини, інтерактивна програма і можливість ставити ефір на паузу, HD-якість і можливість дивитися кіно мовою оригіналу з субтитрами.

Переваги інтерактивного телебачення

  • Простота підключення
  • Простота користування
  • Можливість управління ефіром
  • Висока якість зображення
  • Офіційне надання послуги та оперативна підтримка

Тарифи Sweet.tv

Тарифи Вартість Телебачення Кінозали
Промо 0 грн/міс перелік каналів* -
Мінімальний 99 грн/міс перелік каналів -
Середній 129 грн/міс перелік каналів +
Максимальний + Амедіатека 197 грн/міс перелік каналів +
* перелік каналів в пакеті "Промо" станом на 1.11.2021 та може змінюватись у зв'язку з умовами партнера.

Для подачі заявки на підключення перейдіть за посиланням та заповніть форму. Код активації Sweet.tv буде надіслано в sms повідомленні на вказаний у формі номер.

Налаштувати пристрій легко:

ANDROID СМАРТФОН

ANDROID та IOS СМАРТФОН

Сама чудова властивість Sweet.tv - телебачення в кишені! І не тільки ТБ ... З тобою завжди добірка новітніх фільмів і передач. Телебачення і кінозал для смартфонів це ідеальне рішення для активних людей. У парку, кафе і транспорті - досить доступу в інтернет. Качай додаток TRINITY-TV або Sweet.tv з Play-Market, передайте код оператору для активації і нехай розваги завжди будуть у тебе під рукою.

Інструкція для налаштування

ANDROID ПЛАНШЕТ

ANDROID та IOS ПЛАНШЕТ

Хочете перетворити планшет в Ваш маленький телевізор? Це вірне рішення! Використовуйте властивості свого планшета на 100%! Встановіть додаток TRINITY-TV або Sweet.tv і дивіться самі рейтингові канали а також архів якісних фільмів і популярних передач. Це все що Вам потрібно для боротьби з нудьгою! Качайте додаток TRINITY-TV або Sweet.tv з Play-Market, передайте код оператору для активації і проводите час з захоплюючим контентом!

Інструкція для налаштування.

КОМП'ЮТЕР

КОМП'ЮТЕР

Найпоширеніший пристрій на якому користуються додатком Sweet.tv - це комп'ютер! До Ваших послуг сервіс, в якому Ви отримаєте найбільш рейтингові канали ТБ і кінозал. Безумовно на комп'ютері Ви можете знайти в інтернеті все що завгодно ... Але тільки в нашому сервісі зібрано найкраще! Скачайте додаток на свій комп'ютер і залиште постійні пошуки.

Інструкція для налаштування

ТЕЛЕВІЗОР

ТЕЛЕВІЗОР

Не секрет, що активація сервісу Sweet.tv на сьогоднішній день найпростіша з існуючих! Зайдіть в бібліотеку додатків на своєму телевізорі, знайдіть та встановіть програму TRINITY TV або Sweet.tv на свій телевізор. Потім відкрийте додаток і найскладніша частина вже позаду! Передайте код оператору для активації і насолоджуйтеся сервісом Sweet.tv!

Інструкція для налаштування

ПРИСТАВКА

ПРИСТАВКА

Якщо Ваш телевізор не має функцію Smart.tv- не біда! Сервіс Sweet.tv може працювати де завгодно! За допомогою мультимедійної приставки Ви можете перетворити будь-який телевізор в найсучасніше пристрій. Процес цього перетворення нескладний - виберіть приставку, яку Ви маєте в наявності і дотримуйтесь інструкцій! Якщо у Вас немає приставки - Ви можете придбати її у нас.

Інструкція для налаштування