Телефон: (032) 297-15-14
Факс: (032) 276-75-92

Інтерактивне телебачення TrinityTV

Інтерактивне ТБ TrinityTV

Послуга інтерактивного телебачення Trinity - це телевізійні телеканали, кінозали, фільми та серіали для всієї родини, інтерактивна програма і можливість ставити ефір на паузу, HD-якість і можливість дивитися кіно мовою оригіналу з субтитрами.

Переваги інтерактивного телебачення

  • Простота підключення
  • Простота користування
  • Можливість управління ефіром
  • Висока якість зображення
  • Офіційне надання послуги та оперативна підтримка

Тарифи TrinityTV

Тарифи Вартість Вартість для
абонентів Контех
Кількість каналів Кінозали
Промо 0 грн/міс 0 грн/міс 70 -
Базовий - грн/міс 80 грн/міс 144 -
Стандарт + HD - грн/міс 99 грн/міс 190 +
Максимум + HD - грн/міс 1 грн/міс* 207 +

*При активації тарифу Максимальний+HD отримайте перший місяць користування за 1 грн/міс. Вартість тарифу поза акцією 139 грн/міс.

Налаштувати пристрій легко:

ANDROID СМАРТФОН

ANDROID та IOS СМАРТФОН

Сама чудова властивість TRINITY-TV - телебачення в кишені! І не тільки ТБ ... З тобою завжди добірка новітніх фільмів і передач. Телебачення і кінозал для смартфонів це ідеальне рішення для активних людей. У парку, кафе і транспорті - досить доступу в інтернет. Качай додаток TRINITY-TV з Play-Market, пройди безкоштовну СМС активацію і нехай розваги завжди будуть у тебе під рукою.

Інструкція для налаштування

ANDROID ПЛАНШЕТ

ANDROID та IOS ПЛАНШЕТ

Хочете перетворити планшет в Ваш маленький телевізор? Це вірне рішення! Використовуйте властивості свого планшета на 100%! Встановіть додаток TRINITY-TV і дивіться самі рейтингові канали а також архів якісних фільмів і популярних передач. Це все що Вам потрібно для боротьби з нудьгою! Качайте додаток TRINITY-TV з Play-Market, пройдіть безкоштовну СМС активацію і проводите час з захоплюючим контентом!

Інструкція для налаштування.

КОМП'ЮТЕР

КОМП'ЮТЕР

Найпоширеніший пристрій на якому користуються додатком TRINITY-TV - це комп'ютер! До Ваших послуг сервіс, в якому Ви отримаєте найбільш рейтингові канали ТБ і кінозал. Безумовно на комп'ютері Ви можете знайти в інтернеті все що завгодно ... Але тільки в нашому сервісі зібрано найкраще! Скачайте додаток на свій комп'ютер і залиште постійні пошуки.

Інструкція для налаштування

ТЕЛЕВІЗОР

ТЕЛЕВІЗОР

Не секрет, що активація сервісу TRINITY на сьогоднішній день найпростіша з існуючих! Зайдіть в бібліотеку додатків на своєму телевізорі, знайдіть та встановіть програму TRINITY TV на свій телевізор. Потім відкрийте додаток і найскладніша частина вже позаду! Введіть свій номер телефону у вікні, і натисніть «відправити». Потім код з смс повідомлення, введіть у відповідне віконце, натисніть «активувати» і насолоджуйтеся сервісом TRINITY!

Інструкція для налаштування

ПРИСТАВКА

ПРИСТАВКА

Якщо Ваш телевізор не має функцію СМАРТ - не біда! Сервіс TRINITY-TV може працювати де завгодно! За допомогою мультимедійної приставки Ви можете перетворити будь-який телевізор в найсучасніше пристрій. Процес цього перетворення нескладний - виберіть приставку, яку Ви маєте в наявності і дотримуйтесь інструкцій! Якщо у Вас немає приставки - Ви можете придбати її у нас.

Інструкція для налаштування