Телефон: (032) 297-15-14
Факс: (032) 276-75-92

Інтерактивне телебачення YouTV

Шановні абоненти, пропонуємо скористатись новим сервісом ОТТ телебачення - youtv.
Це зручний перегляд улюблених телеканалів на будь-яких пристроях і у будь-якому місці за умови доступу до мережі Інтернет.

Інтерактивне ТБ YouTV

З новим сервісом кожен абонент отримує:

  • Можливість перегляду на Android та iOS смартфонах та планшетах;
  • Рейтингові та популярні телеканали;
  • Можливість вибору максимально цікавого пакету телеканалів від безкоштовного (більше 80 телеканалів) до максимального платного (більше 240 телеканалів);
  • Можливість використання однієї платної підписки на п’яти пристроях одночасно;
  • Максимально зручний інтерфейс та навігація, швидке переключення телеканалів;
  • Миттєва та зручна оплата обраного пакету;
  • Мобільність – перегляд телебачння на ваших мобільних пристроях як в мережі оператора, так і за її межами, використовуючи одну і ту ж авторизацію!

Тарифи Youtv

Тарифи Абонплата Кількість каналів Фільми
Безкоштовний 0 грн/міс 190 +(Перелік каналів)
Основний 99 грн/міс 400 +(Перелік каналів) 5000 +
Максимальний 119 грн/міс 400 +(Перелік каналів) 10000 +
Filmbox 119 грн/міс 300 + (Перелік каналів) 5000 +
Спорт+ 119 грн/міс 300 +(Перелік каналів) 5000 +
Максимальний+ 159 грн/міс 400 +(Перелік каналів) 18000 +

Налаштувати YouTV легко:

Android Youtv Android Youtv

Android та iOS смартфони і планшети

Телебачення, що завжди онлайн – це вже приємна реальність! В дорозі, на дачі, у відрядженні – улюблені програми, шоу, фільми, спортивні змагання завжди у Вашому смартфоні чи планшеті, якщо Ви користуєтесь додатком youtv! Завантаження з Google Play для Android OS чи з AppStore для iOS займає всього кілька хвилин, а задоволення від користування та мобільного перегляду у будь-якому місці у будь-який час триває постійно! Для користування варто лише завантажити додаток, зареєструватись, обрати пакет телеканалів за власними вподобаннями та насолоджуватись переглядами!

Завантажити мобільний Android додаток
Завантажити мобільний iOS додаток

Android Youtv

Телевізор AndroidTV

Для усіх, хто полюбляє традиційний спосіб перегляду телеканалів на телевізорах, youtv забезпечує телевізійну версію додатку – Android TV. Ця версія доступна для сучасних Smart телевізорів із можливістю завантажень із Google Play та звичайних телевізорів із використанням мультимедійних STB приставок. Для завантаження на телевізори із функцією Smart варто зайти у бібліотеку Google Play та завантажити додаток Android TV. При роботі із приставками зайдіть в налаштування та відкрийте чи завантажте цей додаток із бібліотеки. Після завантаження зареєструйтесь, якщо у Вас немає створеного акаунта на мобільному пристрої. Якщо Ви попередньо вже реєструвались смартфоні чи планшеті, Ви можете використовувати вже існуючий акаунт. Зайдіть у додаток, оберіть пакет і насолоджуйтесь зручним переглядом та надзвичайно простою навігацією.

Завантажити Android TV

Android Youtv

Комп'ютер

Для користувачів, що звикли працювати з комп’ютером та переглядати відео, новини, фільми з Інтернету, youtv дарує web-версію, у якій нічого не потрібно завантажувати. Достатньо перейти за посиланням.

Яку б версію Ви не обрали, вже дуже швидко Ви оціните можливість використання передплаченого пакету відразу на кількох пристроях, можливість не пропускати важливих подій та/чи фільмів, можливість швидко і автономно сплачувати обраний пакет, а найголовніше – зручний, багатофункціональний та простий користувацький інтерфейс. ОТТ телебачення від youtv змінює парадигму звичайного телебачення та відкриває нові можливості перегляду у будь-якому місці, у будь-який час та з будь-якого пристрою! Підключайтесь вже сьогодні та на власному досвіді відчуйте усі перераховані переваги!

Завантажити додаток Android TV

Підключайтесь до телебачення, яке завжди з вами!