Телефон: (032) 297-15-14
Факс: (032) 276-75-92

Інтерактивне телебачення Oll.tv

Оплата послуг інтерактивного ТБ

Послуга інтерактивного ТБ надається на партнерській основі з компанією "Діджітал скрінз" та партнером ФОП Смольницький О.Є.

Нагадуємо, що з 01.11.2021 для абонентів, які використовували логіни itv**** оплата послуг інтернет та телебачення Oll.tv здійснюється одним платежем за реквізитами провайдера ФОП Смольницький О.Є. Для оплати необхідно вказати номер особового рахунку (логін) інтернет та здійснити оплату одним платежем сума якого складається з вартості тарифу інтернет та тарифу телебачення. Логін телебачення (itv****) більше для оплати не використовується.

Оплатити послугу можна у найближчому відділенні банку завантаживши та роздрукувавши квитанцію для оплати послуг, або за допомогою сервісу онлайн платежів "Приват24", за допомогою сервісу online оплат WalletOne , в терміналах "BNK 24" та "CITY 24" , "2 click" та "24 nonstop". Для оплати оплати за допомогою сервісу online оплат WalletOne, в терміналах "BNK 24", "CITY 24", "2 click" та "24 nonstop" необхідно обрати іконку партнера "Телком" та ввести особовий рахунок інтернет

Квитанція на оплату послуг ФОП Смольницький О.Є.

Інформація про провайдера ФОП Смольницький О.Є.